Kalendář akcí

calendar
show
sunday
1000
/wp-content/plugins/tiva-events-calendar

Aktuality

08.06.2023

Informace pro uchazeče, kteří složili písemnou část zkoušky mediátora

Pozvánky k vykonání ústní části zkoušky mediátora (bezprostředně navazující na její písemnou část) zveřejňuje Ministerstvo spravedlnosti v souladu s § 5 odst. 1 vyhlášky č. 277/2012 Sb., o zkouškách a odměně mediátora, na webových stránkách (ke stažení v tabulce vypsaných termínů zkoušek výše). Stanovený termín zkoušky resp. konkrétní zkušební den se dozvíte prostřednictvím přiděleného čísla jednacího uvedeného v pozvánce k písemné části zkoušky.

V případě dotazů se můžete na ministerstvo obrátit písemně (vstritecka@msp.justice.cz).

18.05.2023

Ministerstvo spravedlnosti si vyhrazuje možnost změny uvedených termínů. Uchazečům budou v souladu s vyhláškou č. 277/2012 Sb., o zkouškách a odměně mediátora, rozesílány pozvánky s podrobnými instrukcemi a přesnými termíny.

18.05.2023

Informace pro zájemce z řad veřejnosti

Upozorňujeme zájemce z řad veřejnosti, kteří by se chtěli pasivně účastnit ústní části zkoušek mediátora jakožto pozorovatelé, aby svou plánovanou účast na zkouškách nahlásili ministerstvu prostřednictvím e-mailu (vstritecka@msp.justice.cz). V e-mailu je zapotřebí uvést časové rozmezí pasivní účasti (např. 8:00 –12:00 hod.). Zkoušky obvykle probíhají od 8:00 do 17:00 hodin ve dvouhodinových zkušebních blocích (od 8:00, 10:00, 13:00 a 15:00 hodin). Vzhledem k možným omluvám přihlášených uchazečů si ministerstvo vyhrazuje možnost změny časového harmonogramu zkoušek.

Z důvodu enormního zájmu o pasivní účast na ústní části zkoušky mediátora zdůrazňujeme, že nenahlášení zájemci z řad veřejnosti nemusí být ke zkoušce připuštěni.

Z organizačních důvodů rovněž žádáme nahlášené zájemce, aby se na místo konání zkoušek dostavili s min. 15minutovým předstihem. Po zahájení zkoušek již nelze vstupovat do zkušebních místností.

Děkujeme za pochopení.

Pomohla vám tato stránka?

Ano
Ne
Děkujeme vám za zpětnou vazbu.